cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Labas pasauli! Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol galite sumažinti stresą, įtampą, nerimą, skausmą naudodami gamtai draugiškus masažo kamuoliukus ir volelius! 

Tai priemonė:

  • atpalaiduoti ir tonizuoti raumenis
  • kraujotakos ir limfos tekėjimo gerinimui
  • trigerinių taškų atleidimui
  • skausmo mažinimui
  • gerinti judesių amplitudę 
  • pėdų skausmui mažinti

 

Kodėl mes?

Tai savimasažo priemonės, kurios pagamintos iš ąžuolo žievės ir yra 100% natūralus produktas, draugiškas gamtai, netoksiškas. Puikiai sąveikauja su oda ir drabužiais, neslysta ant ivairių paviršių. Logotipas pagamintas lazerio pagalba. 

 

Misija

Būti kiek galima labiau atsakingiems prieš gamtą ir naudoti natūralius produktus nuo savimasažo kamuoliukų ir volelių iki pat kelionės pas kiekvieną klientą. 

 

Pratimai - patarimai 

Jums tereikia užsukti į mūsų Instagram arba Facebook profilį. Skiltyje volavimas arba gua sha (Instagram), pateikiame daug naudingų pratimų ir patarimų kaip teisingai ir taisyklingai naudoti.  

 

Mes esam profesionalūs masažuotojai, kaupę patirtį įvairiuose pasaulio kraštuose. Savo praktikose naudojame tik kokybiškus produktus. Mūsų tikslas padėti ne tik masažo metu, bet ir suteikti naudingos informacijos kaip palengvinti, palaikyti kokybišką gyvenimo ritmą esant už masažo stalo ribų, tai kritiškai svarbu įteigti klientui, kad nuolatinė savipriežiūra yra raktas į visavertį gyvenimą be skausmo ar diskomforto. Viena iš priemonių - savimasažas. Mūsų tobulinti produktai pritaikyti visų tipų, amžiaus, lyties žmonėms. Tai produktas, kuris ras vietą kiekvieno namuose. Mes pasiruošę kiekvienam klientui suteikti visą reikalingą informaciją, kaip taisyklingai naudoti ir iš tiesų sau padėti.